REFERENCE

Moc děkuji za reference, jsem za ně opravdu moc vděčný 


Věra Kozáková

Pečovatelka a vedoucí na oddělení v Alzheimer centru.

Dobrý den. O Martinovi a jeho koučování jsem se dozvěděla díky Facebooku. Máme několik společných přátel a Martin se mě opakovaně zobrazoval. Jsem skutečně moc ráda, že jsem se rozhodla Martina oslovit. V mém pracovním životě jsem dostala možnost pracovního růstu. Byla to pro mě výzva a já jí přijala. Po krátkém čase povýšení jsem se v této pozici necítila dobře. Měla jsem o sobě pochybnosti zda na to mám, nevěřila jsem si . Ale díky Martinovi je dnes vše jinak. Pracovali jsme spolu na posílení sebevědomí. Martin je neskutečně výjimečný člověk, který umí naslouchat a cítí se s ním člověk dobře. Získal si mou důvěru a nebála jsem se cokoliv říct a otevřít se. Před týdnem jsme spolu měli poslední koučovací hodinu a já vím, že mě bude chybět. Hodně mě naučil, hodně věcí teď díky Martinovi dělám jinak. Cesta je cíl jak Martin říká. Pokud i Vy chcete dojít do cíle neváhejte Martina oslovit. Vřele doporučuji. Martine děkuji za vše.


Martin Štveráček

Bývalý manažer, nyní prodejce strojů a nářadí pro profesionály.

Ve své minulé práci jsem byl 19 let a signály, které mi naznačovaly, že něco není v mém životě v pořádku jsem neřešil. Byl jsem přece manažer, který zvládne všechno, včetně rodiny.
Koncem roku 2018 jsem si uvědomil, že takový život už žít nechci. Rozhodnutí nebylo lehké, avšak nikdy nebudu litovat toho, že jsem je udělal. Dal jsem výpověď a dobrovolně vystoupil z komfortní zóny. Věděl jsem, že chci změnu, ale také to, že budu potřebovat někoho, kdo mi na této cestě pomůže.
Koučink znám ze své praxe, avšak koučování s Martinem bylo úplně jiné. Kontakt jsem našel náhodou na youtube a prostě to zkusil. První co mne zaujalo, když mi Martin zavolal, byl velmi příjemný hlas, laskavý, vstřícný.... Koučování jsme měli pohodlně přes Skype.
Martin mi pomohl ukázat, jak otevřít dveře na mé nové cestě životem, jak vnímat přítomný okamžik,
jak cítit život, vnímat každý detail, žít každý den jako by byl poslední. Teď už také vnímám to, že naše setkání nebyla náhoda :-)

Celkem jsme měli 10 koučovacích hodin.
Martine, moc Vám chci poděkovat za krásné a příjemné chvíle a za to, jak se dnes cítím.
Když každé ráno vítám den bosou procházkou po zahradě, vzpomenu si na Vás! Všem co chcete žít a ne přežívat koučink s Martinem Poštou doporučuji...
Děkuji
s pozdravem Martin Štveráček 


Zuzana Pauková

vizážistka, majitelka salónu 


Hľadala som na webe možnost posunúť sa v sebarozvíjaní a intuitívne som si vybrala kouča Martina Poštu. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu mi pomohol zvedomiť a prefiltrovať moje doterajšie životné postoje . V priebehu štyroch týždňov, kedy som aj ja veľmi cielavedome plnila úlohy, ktoré mi nastavoval pri tréningoch som sa neuveriteľným spôsobom posunula. V reálnom živote vidím a cítim veľmi pozitívny obrat. Už viem , že ak sa mi v budúcnosti vyskytne level, ktorý nebudem vedieť sama zvládnut, určite sa znovu obrátim na ňho. Ďakujem 


Emília Mihóková

majitelka kosmetického salónu

Jsem moc ráda, že mě má cesta v hledání sama sebe nakonec zavedla k Vám pane Martine.

Již od úvodní hodiny našeho koučingu jsem věděla, že jsem se dostala do rukou osoby, která si je svoji prací jistá a má mi co nabídnout.

Pan Martin ke své práci přistupuje velice zodpovědně a s respektem. Již po prvních sezeních jsem se cítila mnohem lépe a celý můj život nabral jiný směr, správný směr. A i když jsem v průběhu koučování třeba na chvíli ze své cesty vybočila, pan Martin mne ihned dostal zpátky.

Pane Martine, děkuji moc za Váš přístup a čas a také za nástroje, které jste mně naučil používat v případě, kdyby jsem se na své cestě znovu na chvíli někam zatoulala :)

Přeji Vám hodně úspěchu a VELKÉ DÍKY!Jana Orth


Dobrý den,

hned v úvodu chci napsat: Jsem opravdu moc ráda, že jsem se rozhodla pro koučink s Martinem.

Nevěděla jsem jak dál, neuměla jsem si sama poradit. Martin mi pomohl, abych si přesně uvědomila, jaký je můj problém a nasměrovat mě na tu správnou cestu. Je to lepší terapie než u psychologa.

Zjistil mé myšlenkové pochody a pomohl je obrátit správným směrem. Zjistil co mi brání k tomu, abych změny mohla začít uskutečňovat. Do každé situace posvítí baterkou a ukáže, kde se nachází problém či chyba a jak se z ní poučit a vyjít ven. Z každého sezení jsem odcházela z dobrým pocitem, s nadšením a s přesnou představou, jak jít dál.

Sezení jsem uskutečnili telefonicky přes WhatApp, protože žiji v Německu. Což fungovalo naprosto skvěle.

Pokud jsi ochoten a připraven na sobě pracovat, tak Martin je ten pravý kouč. Vezme Tě za ruku a vyvede z temnoty za světlem....

Naučí tě pracovat s emocemi, když máš před sebou těžký úkol.

Tento koučink s Martinem mě nejen pomohl najít cestu ke svému profesnímu cíli, ale i do mého soukromého života vložil naději a víru.

Martina si velmi vážím nejen po profesionální stránce, ale i lidské. Přeji mu hodně úspěchů a radosti z koučování. Ještě jednou moc DĚKUJI.


Peter Matisko

Konsultant marketingu ve společnosti Cyberma s.r.o

O koučinku jsem v minulosti nijak aktivně neuvažoval. Pak mi jeden známý řekl o Martinovi a doporučil jej s tím, že má věci opravdu zažité a má hodně osobních zkušeností. Zkrátka, že není jen absolvent VŠ s koučinkovým kurzem. Řekl jsem si, že to zkusím.

Komunikace s Martinem byla příjemná hned od úvodu. Domluvili jsme si první schůzku po Skype, druhou pak osobně, později jsme tyto dvě varianty střídali, podle toho, jak moc jsem byl zaneprázdněný.

S Martinem jsme absolvovali 8 sezení koučovacích sezení, kde jsme řešili mé podnikání, přístup k prezentaci, rozdělení větších cílů na menší, životní cíle, životní hodnoty a podobně. Počátek koučinku byl hodně o přístupu k mé osobě, pohledu na sebe a sebedůvěře. Důležitost těchto témat si člověk uvědomí, až když o nich aktivně diskutuje.

Na začátku jsem přesně nevěděl co od koučinku očekávat. Výsledek je pro mě mimořádně pozitivní a celá dvouměsíční spolupráce s Martinem má obrovský přínos. Jak na úrovni sebe - poznání a vlastního postoje, tak na úrovni velkého množství informací a nejrůznějších přístupů k osobnímu životu, tak i k podnikání. Jsem velmi rád, že jsem tímto způsobem investoval sám do sebe.

Martina velmi doporučuji jako osobního kouče!Sarah Kateřina Ptáčková

Obchodní ředitelka Broker Consulting

,,Nic v životě není náhoda".

Martina jsem si vyhledala, jako kouče pro svoji manažerku. Uběhl půl rok a já sama jsem zvedla telefon a zavolala. Jsem obchodní ředitelkou v jedné společnosti a v době kdy jsem Martina vyhledala, tak byl můj osobní i pracovní život totálně rozložen.

Rozhodovala jsem se jestli mám ještě dál setrvat ve stávající práci. Opustil mě partner a co se týče zdraví, žádná sláva. Moje sebevědomí? To nebylo žádné . A teď to nejpodstatnější: Martin mi absolutně změnil pohled na sebe, práci i okolí. A to nejúžasnější je, že během tří měsíců, ano během tří měsíců jsem opět byla naprosto sebevědomá žena, potkala nové úžasné lidi, potkala jsem báječného partnera:) a našla smysl v práci kterou dělám:) a jsem naprosto šťastný člověk. A čím je Martin výjimečný? Je sám sebou, opravdově se zajímá o lidi a svoji práci. Je zapálený pro svoji práci pomáhat lidem a otevírat jim oči. A, že je takových koučů málo, tak to vím naprosto dobře ze svých vlastních zkušeností, jelikož jsem jich pár potkala a Martin je né jeden z nejlepších. On je ten nejlepší. Byť se z nás stali přátelé, tak stále mi dokáže dát nové věci.

Jako člověka si ho velice cením a vážím.


Katka Mikulíková

Majitelka E-Shop


O tom, že potřebuji změnit svůj život, postoj k sobě a své práci jsem věděla dlouho a snažila jsem se o to sama. Měla jsem to nastudované, ale nešlo mi to uvést do praxe. Necítila jsem se zrovna nejlíp, nedělala jsem věci, tak jak bych chtěla. A dost často jsem si stěžovala. Jednou jsem náhodou narazila na seminář, který vedl Martin Pošta. Tak jsem na něj šla. Moc se mi líbil a tak jsem šla i na druhý. A potom na první sezení je s Martinem. Bylo to moc fajn, tak jsme začali s koučování. Moc mi to pomohlo, abych se měla více ráda. Úplně se mi změnil vztah s mamkou, se kterou jsem měla opravdu hrozný vztah. A teď spolu vycházíme moc skvěle. Začala jsem si plánovat čas, abych dělala ty věci co mám a ne zbytečné věci okolo. Začala jsem se více věnovat práci, kterou mám moc ráda a taky sobě. Neřeším zbytečné věci, co jsem řešila dřív a z ničeho si nedělám těžkou hlavu. Beru věci, tak jak jsou a cítím se skvěle.

Martine, moc Vám děkuji za vše, co jste pro mě udělal. Velmi si toho vážím. A všem co chtějí něco změnit, Martina moc doporučuji.Hana Ajasta Hrušková

psychoterapeut

Když mi o Martinu Poštovi coby koučovi poprvé řekla blízká přítelkyně, škubla jsem sebou: projel mnou silný vjem, že je to člověk, kterého prostě musím potkat.

Naživo se moje tušení potvrdilo. Martinova osobní angažovanost - jeho upřímné zaujetí a osobní nasazení, s jakým mě na každém sezení přijímala vnímal, opravdovost, s jakou mi naslouchal - a bystrý rozum, s nímž mi pomáhal ukazovat kroky k řešení mých témat a otázek - to jsou hlavní charakteristiky jeho osobnosti a přístupu kouče, které mi umožnil poznat a jež obdivuji. Cítím velkou vděčnost. Inspiroval mě natolik, že ve mně dozrálo rozhodnutí stát se Results koučem, poznat a osvojit si nástroje práce, kterou s takovou láskou, pokorou a vytrvalostí dělá.

Koučink s Martinem byla místy divoká jízda:-) a mám za to, že patří k nejlepším chvílím mého života.
Děkuju.
Mgr. Hana Ajasta Hrušková
Petr Babíček

manager Broker Consulting

Dobrý den všem,
na doporučení své kamarádky jsem měl možnost se seznámit s koučem Martinem Poštou. A to zrovna v době, kdy mi hodně věcí v životě nevycházelo tak, jak jsem si představoval. V osobním životě nastalo pár otazníků, které jsem řešil, jako podnikatel jsem stále nestíhal plnit své pracovní povinnosti a tomu odpovídala i moje finanční situace. I přesto jsem si vždy říkal: ono se to brzy zlepší a moje problémy se vyřeší. Jenže vše zůstávalo stále beze změny, a tak jsem se začal sám sebe ptát, kdy se to vlastně změní? Rozhodl jsem se tedy s Martinem sejít, abych zjistil, jaký je to člověk a jak je schopen mi pomoci. To, co nastalo na našem prvním setkání, jsem opravdu nečekal. Byť jsem čekal, že potkám kouče, který bude pracovat s příručkami plných teorie, poznal jsem Martina jako člověka, který si na nic nehraje, je svůj, koučování nebere jen jako práci, ale baví ho, naplňuje a i jeho samého posouvá dál. Toto mě přimělo pro 3-měsíční spolupráci s Martinem, při níž jsem si uvědomil nejenom vlastní nedostatky, které mě zbytečně brzdily, ale také mé osobní a pracovní plány, které se najednou začaly stávat reálnější a snadněji dosažitelné. A to díky Martinovi, který mi pomohl, abych si sám našel cestu a kroky, které mi pomohou dle mých zkušeností a dovedností ke splnění toho, co vlastně já od života očekávám. Během 3 měsíců jsem začal pozorovat, jaké všechny věci okolo mě se daly do pohybu správným směrem. Ovšem nebylo to jen tak, musel jsem tomu jít naproti já, a to hlavně tak, že jsem začal jinak přemýšlet a na určité věci nahlížet jinak než doposud. Nebylo to lehké, ale změny k lepšímu nastaly! Pro to, aby se věci u člověka změnily, musí tu změnu udělat nejprve on sám. A já tu změnu udělal - setkal jsem se s Martinem Poštou. Teď je na vás, zda chcete změnu i Vy, co čtete tyto řádky! 
Za vše, jak jsi mi Martine pomohl, ti vřele děkuji


Vendula Stránská

manager Broker Consulting

Hezký den,

Já jsem s Martinem a jeho koučováním začala minulý rok na podzim a moje první reakce byla ,,Zase další teoretik, co nemá o praxi ani tušení." Jelikož mi byl ale Martin doporučen, tak jsem se s ním sešla. První a druhé sezení bylo z mé strany hodně odměřené, jelikož má hlava byla v minulosti a dala jsem na dosavadní zkušenosti. Na třetím sezení jsme si potykali a mezi námi se prolomily ledy. Já jsem si Martina připustila k tělu a začala jsem přemýšlet nad tím, co říká a otevřela se mu. Tím pádem jsme byli naladěni na jedné vlně a mohli začít s koučováním, které mě naučilo říkat NE, naučilo mě si uvědomovat, že v daný okamžik nejsem v přítomnosti a hlavně jsem si díky Martinovi začala vážit sama sebe, což se projevilo nejvíce v práci. Díky jeho koučování si myslím, že se mně i mému partnerovi (zároveň i kolegovi) změnil pracovní život, že Martin stál na zrodu naší nové pracovní etapy a za to mu chci moc a moc poděkovat ,,Martine DÍKY". Tedy tímto chci Martina opravdu doporučit nejen pro soukromý život ale i pro práci. Mě pomohl v obou rovinách. A nakonec si troufám Martina označit za nejlepšího kouče. )))))
Lenka Svobodová

manager Green Ways INERNATIONAL 

Jsem nadšená ze setkání s tak přímým člověkem, jako je Martin Pošta. Oslovila jsem Martina na základě reference své známé Dany. Sešli jsme se...rozhodla jsem se být otevřená novému a nebránit se ničemu. I přesto, že koučink je poměrně finančně nákladná investice, řekla jsem si, že pokud mi Martin do pár minut sedne, jdu do toho...A STALO SE!!! Díky systematickému koučinku a láskyplnému vedení Martinem jsem po pár týdnech udělala ve svém životě velké posuny...včetně velikého posunu ve svém podnikání v síťovém marketingu..a co víc? Našla jsem svoji vnitřní podstatu, zjistila jsem, proč jsem ZDE a KAM kráčím a PROČ...Martinovi velké velké srdečné DÍKY a vám všem opravdu DOPORUČUJI..STOJÍ TO ZATO


Petra Teiralová

Business director 

Miluju a obdivuju lidi, kteří mě dokáží inspirovat, nadchnout, přemýšlet, zvednout se a ... RŮST. a takový je Martin. Dovedl mě k sobě samé, na místa, která jsem toužila objevit a postavit se svým strachům. Vedl mě, "držel mě za ruku", nedovolil

pochybovat a ukázal mi, MÉ SKUTEČNÉ JÁ. Ten pocit je nepopsatelný, skvělý, báječný, úžasný ... Když jste "TAM" a je vám skvěle, nic vám nechybí, nic vás neohrožuje, jste v maximálním bezpečí, v hojnosti, lásce a pravdě.

Má dokonalý tah na branku a míří přesně! Do vašeho srdce, mysli, těla .. do vašeho BYTÍ ... a tam jsem objevila bezpodmínečnou pravdu. JÁ JSEM LÁSKA. A LÁSKA JE ODPOVĚĎ NA VŠECHNO. PROTOŽE NA OTÁZCE NEZÁLEŽÍ.
Přeju Martinovi, ať se mu daří, hojnost a lásku, ať je inspirací pro další a další, stejně jako mě ... 
S láskou a objetím, přeji krásné a úspěšné dny,
Petra
Blanka Dobrá

Podnikatelka -  bytový design

Jestli máte pocit, že vám v životě nikdo nemůže pomoct, že je to marné, že by to stejně nikdo nepochopil, tak asi takhle: Martin POMŮŽE. Legrační je, že POMŮŽE ať se jedná o cokoli. To je na něm nejlepší. Vřele doporučuji i všem skeptikům :-) Prostě to s ním zkuste a nebudete věřit, jaké se začnou dít divy :-) A to hned od začátku. Martine, napsala jsem to moc ráda, ale doufám, že mi pak neřekneš,

že už na mě nemáš čas, protože nestíháš :-)Kristýna Smejkalová

Zakladatelka společnosti - Splněná dětská přání

Zakladatelka média a šéfredaktorka - Kulturní servis plus

         

"KOUČINK JE METODA, JAK POZNAT SEBE A SVÉ MOŽNOSTI"
O koučink jsem zajímala mnohem dříve, než jsem Martina poznala. Velmi mě totiž zaujalo, jakým způsobem tato "metoda" a způsob komunikace může pomoci lidem, kteří chtějí posílit své sebevědomí, dostat se z těžké životní situace, nebo se naučit, jak mít sami sebe rádi. Každému, kdo chce být spokojený sám se sebou, dozvědět se něco nového o svých možnostech a rozvíjet se, bych koučink doporučila všemi deseti. 
Před rokem nebo dvěma jsem se doslechla, že může být koučování velmi prospěšné nejen v osobním životě, ale i v pracovní oblasti. Češi se s touto metodou teprve seznamují, zatímco v zahraničí je pro manažery již naprostou samozřejmostí. Moc mě lákalo "business koučink" vyzkoušet, abych zjistila, zda a jak mě může posunout kupředu.
"KOUČ JE PŘÍTEL, KTERÝ VÁM POMŮŽE OTEVŘÍT DVEŘE, ZA NIMIŽ SE SKRÝVÁ VELKÉ POZNÁNÍ - KAŽDÝ Z NÁS MÁ V SOBĚ JEDINEČNOU TVOŘIVOU SÍLU, JEN SE JI NESMÍ BÁT VYUŽÍT"
Mým koučem se stal Martin Pošta. Moc se mi líbí jeho přístup a způsob, jakým koučuje. Do každého svěřence investuje nejen čas a ochotu, ale i kus sebe samého. Věřím, že je tak dobrý i díky mnohým životním zkušenostem, ale i způsobu, jakým se ke koučinku dostal. Cítím, že konečně našel své poslání a má skutečně radost z toho, že se mu daří lidem pomáhat. Pro mě osobně bylo setkání s ním velmi krásné a užitečné jak po lidské stránce, tak i v oblasti "business koučinku". Učí mě, abych se nebála, a když se bojím, abych s tím zvládla bojovat. Pomáhá mi být sama sebou, abych se cítila dobře a sebevědomě. Je to jen o velké sebekázni, protože pokud někdo skutečně chce, začne se posouvat už od prvního sezení.
Závěrem bych ráda poděkovala. Děkuji, že koučink vůbec existuje a osud svedl mou a Martinovi cestu dohromady. Děkuji, že ses stal mým koučem a že, jsi mi pomohl. Mým posláním a prací je lidem pomáhat a moc mě potěšilo a povzbudilo to, že je tu někdo, kdo chce pomoc mě. Věřím, že dokážeš ještě velké věci a ukážeš novou nebo jinou cestu mnoha dalším lidem.


Stanislav Šípek

Manager  Broker Consulting·

Přeji všem krásný den.

Je úžasné vidět, kolika lidem dokázal Martin změnit život. Jsem moc rád, že i já jsem měl tu možnost ho poznat, nejen z té stránky pracovní. Voucher se ke mně dostal od moji kamarádky a zároveň kolegyně z práce, která již zde svoji referenci psala 
Jako první mě napadlo - JÁ a koučiink?? JÁ?? K čemu? Všechno vím, všude jsem byl, není mi už přeci čím pomoci. (Ach to ego) :P Nicméně mě zajímalo, jaký Martin jako člověk je, jako známá osobnost.
Již po prvním sezení jsem koukal jak puk. Říkal jsem si: Ten člověk mě snad zná? Jak může vědět to a to. Jak ví, že se cítím tak či onak a to byl teprve začátek. Chtěl jsem víc a tak jsem do toho samozřejmě šel. Dnes můžu říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem tenkráte mohl udělat. Díky Martinovi jsem pochopil, že všechny chmůry v mé mysli, jsou jen v mé mysli. To že není důvod skrývat nedostatky, protože to vlastně ani nedostatky nejsou (žádný učený z nebe nespadl) Ukázal mi, jak v sobě otevřít sám sebe a posunout se dál jak v osobním, tak i kariérním životě. Dnes již mám na spoustu věcí úplně jiný náhled a zpětně vidím ten posun. Martin je člověk na správném místě, který si sám jde za tím, co ho naplňuje a to přes všechny překážky. Dělá to, co miluje a dělá to srdcem a to je právě kouzlo jeho koučinku. Je upřímný, sám se nebojí podělit se o své zkušenosti a zážitky. Za sebe moc děkuju.
Ivana K. Vich

Malířka příběhů 

Co mi koučování s p. Martinem Poštou dalo?

Život je krásný, každý den je krásný a každý okamžik se něco krásného děje. A já jsem šťastná, že jsem si to uvědomila.

Proč jsem si to uvědomila?

Rozhodla jsem se totiž otevřít své srdce, pustit do něj lásku a světlo, a zkontaktovat Martina. A proč zrovna p. Martina Poštu? Právě on se na této mé cestě stal tím světlem. Světlem před nímž bývá největší tma. Inspirací díky jeho, vlastnímu příběhu, citu, životním zkušenostem, upřímnosti, nestrannosti, nehodnocení minulosti a veliké profesionalitě.

Poděkování: Martine, vím, koučovat mě, byl "oříšek". Jednou jsem se smála, pak brečela, někdy byla naštvaná, že se mýlíš, nechápeš mě a nepojmenuješ nahlas některé věci za mě.... Za to ti děkuji, skvělá práce, pomohlo mi to vyslovit skryté pravdy, které jsem se bála říct sama sobě.
Pokud někoho zajímá, jak si to vše krásné v sobě uvědomit, ozvěte se Martinovi. Za mě je to ta nejlepší a nejefektivnější investice času i peněz.
Kateřina Albrechtová

Univerzita Karlova

Tento týden jsem měla s Martinem poslední koučovací sezení. Až je mi líto, že je konec. Budou mi ta naše setkání chybět.

První sezení nebyla vůbec lehká, dřelo to. Ale pak, díky Martinově nekonečné trpělivosti, se něco zlomilo. A šlo to! Dnes vidím, jak velký kus práce jsme udělali. Hlavně já, pod Martinovým laskavým vedením. Velmi oceňuji jeho intuitivní a velice lidský přístup. Jeho vsuvky a vhledy, které mi pomohly podívat se na situaci z jiného úhlu. Mnoho věcí jsem se naučila, pochopila a také v sobě transformovala.

Martina, jako kouče, kdykoli ráda doporučím! Vím, že i pro jiné dokáže udělat podobné zázraky jako pro mne.

Martine, děkuji! Přeji Ti mnoho spokojených klientů a také hodně uspokojení z práce, kterou děláš. Na vlastní kůži jsem zažila, že to, co děláš, má veliký smysl. Ještě jednou díky! Kačenka :Lucie Augustinová

Můj první kontakt s koučinkem jako takovým a mohu jen doporučit. Zasekli jste se na "mrtvém" bodě? Sami si jen těžko poradíte. Pohled nestranného člověka a profesionální vedení udělá moc. Vy musíte jen naslouchat, chtít opravdu něco změnit a taky pro to něco udělat. Martina jsem zvolila, protože se pohybuje mezi podobnými lidmi se kterými jsem potřebovala ledacos řešit, volba byla tedy celkem snadná. Jsem ráda, že jsem do toho šla i přes počáteční rozpolcenost. Rozhodně mi Martin jako kouč dal mnohem více, než jsem čekala. Díky jeho pohledu a profesionalitě jsem se posunula tam, kde bylo potřeba. Pokud bych znovu potřebovala osobního kouče, nebudu váhat ani minutu. Díky Martine!
Alexandra Gajdošová

Asistent pedagoga

Doporučuji konzultace s Martinem, nebojte se mu svěřit cokoliv. Mě moc pomohl když jsem nevěděla kudy kam na pokraji depresí. Otevřel mi oči , tím jsem začala vidět co a kdo mi v životě opravdu bere energii, rychle jsem se začala zbavovat negací a tím stouplo i mé sebevědomí. Díky němu jsem si začala plnit i profesní sny, ukázal mi směr a pochopila jsem, že mám za svým cílem jít jinak se nedoberu nikam. Dnes jsem spokojená. Profesně i soukromě, studuji a nebojím se jít dál . Martine nikdy ti nepřestanu být vděčná. Děkuji. A


Rafaela Kovaříková 

Doporučuji vynikajícího člověka a kouče Martina Poštu. Moc mi pomohl uvědomit si mé přednosti a posunout se v mém životě o obrovský kus dále. Velké poděkování, Martine.
Více zde: https://www.martin-posta-kouc.cz/news/rafaela-kovarikova/ 


Lucie Flanderova  

Nezávislý finanční konzultant  

Dobrý večer, taky tu chci Martinovi poděkovat za velikou trpělivost a vynalézavost smile emoticon Pomohl mi podívat se na oblasti svého života z jiného pohledu a přidal i rady k nezaplacení :) Vše se mění k lepšímu moc mě to baví.Takže ještě jednou Martine moc děkuji za pomoc a příjemná sezení s Vámi :)


Tomáš Martinec 

student

Hezký den, Martin mi hodně pomohl posunout jedno moje životní dilema, které jsem si sebou táhnul delší dobu. Těžký boj s prokrastinací a hledání smyslu v tom, co přede mnou stálo... Sešli jsme se celkem třikrát a hned po první schůzce jsem svou situaci výrazně zlepšil. Zvláštní, že jsem někdy cítil, jako bych vykašlal kus nádoru... Jednak mi spadl kámen ze srdce a dostavila se velká úleva a druhak jsem se nestačil divit, co že jsem to v sobě vlastně nosil. S různými lidmi z osobnostního rozvoje se setkávám často a zatím jsem nepoznal nikoho, kdo by měl tak silný tah na branku a důraz na individuální potřeby svého klienta, jako toho byl schopen Martin. Díky Martine.


Zuzana Maroszova 

Dobrý den,
mám za sebou první setkání. Můžu říct, že nesmírně inspirativní. Martin je profík. Rozhodla jsem se změnit svůj život a věřím, že koučink s Martinem k tomu pomůže. Pokud chcete vzít svůj život do svých rukou, zajděte s Martinem na kávu. Myslím, že nebudete litovat. Zuzka


Eva Javůrková 

Fotograf - Kellyana photostudio

Ahoj všem, už to mám s Martinem za sebou a kudy chodim, tudy chválím..:) Když jsem do tohohle dobrodružství šla, říkala jsem si ,,charismatickej roker...totálně sám sobě změnil život, ještě koučuje, vypadá spokojeně... tak já do toho půjdu:) Byla to bomba, pokud byl Martin v době našich sezení koučovacím nováčkem, tak bych ho chtěla zažít za rok, protože si fakt neumim představit, co by ještě mohl v koučování vylepšit. Dobře cílenejma otázkama mi donutil přemýšlet o mém životě, o mé práci, o mým volným čase i o mě samé. Asi to měl se mnou těžší, protože jsem mu stoprocentně narušovala jeho systém a vím že jsem neřízená střela, kterou vydejchaj jen ty nejsilnější...:) Takže Martine díky, omluva za to, že jsem změnou svých priorit uprostřed koučování posunula jiný naše plánovaný aktivity asi o měsíc, ale pokud mi došlo během koučování kdo jsem, kam jdu a co bude a ještě jsem u toho spokojená a vysmátá a v pohodě, tak se ti to asi fááák povedlo, jseš jediný moje zlatíčko, který si nenechám pro sebe a budu tě ,,půjčovat,, dál, protože jsi fajn chlap a víš co děláš:)